ARGON systems 

Počítačové VIRy řádí a my víme jak proti nim bojovat

Zabezpečte si svůj počítač

V posledních dnech k nám na prodejnu přišlo několik desítek lidí se svými počítači, které nefungovaly a pořádně je potrápily. Po důkladné kontrole našim technikem jsme zjistili, že mají počítač zavirovaný. Ve většině případech se jednalo o VIR Policie ČR.

Co je to vůbec počítačový VIR?

Počítačový vir je škodlivý program, který napadne Váš počítač. Nevědomky se do něj dostane a žije v něm. Cílem viru je téměř vždy počítač poškodit.

Jak se počítačový VIR do Vašeho počítače dostane?

V dnešní době mají VIRy k dispozici daleko lepší a účinější zbraň k šíření, než tomu bylo dříve - Internet. A pozor, rozmnožují se velice rychle!

Z Internetu používají ke svému šíření hlavně e-mail, některé jsou již tak "vyspělé", že vniknou do PC jen při pouhém připojení k Internetu! Nevědomky ho můžete stáhnout s přílohou v mailu od kamaráda, nebo např. tím, že navštívíte zavirovanou internetovou stránku. V mnoha případech o tom ani nemusíte vědět.

Jak Vám VIR může ublížit?

Může smazat Vaše osobní dokumenty, fotky, videa, hesla, zničit disk počítače atd.

Jak Vám můžeme pomoct proti nim bojovat?

Nezoufejte! Proti počítačovým virům se dá účinně bránit. Základem je prevence a k té neodmyslitelně patří zakoupení kvalitního antivirového programu. Doporučujeme Vám nejbezpečnější antivirový program na našem trhu.

Neváhejte a chraňte se před VIRy hned. Stačí zavolat k nám na prodejnu a během chvilky Vám antivirový program objednáme.
TEL: 777 802 613 nebo 384 721 869.

 

©ARGON systems 2013 Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku
Facebook

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout